Jak to s Vama vypada?

Re: Jak to s Vama vypada?

Odeslatod Valkyrie v úte kvě 26, 2020 8:19 am

Muzes rozjet druhe kolo, tj. dalsi zakladni buff (EE je asi OK, dokud je online i SE, pak to zacne drhnout), nebo dalsi BD/SwS, pak mlaticka mobu.

Spoila vyhledove nahlas, aby na vocich nedoslo k palbe do vlastnich rad. Vcera uz to vypadalo, ze budeme muset odklidit zmrdecky, ale Bladovi nakonec vytekly nervy a sel to radsi mlatit mezi aggro moby.

Zalozil jsem nam take zvlastni sekci, abychom mohli kout pikle, aniz by to vedel Google a zbytek internetu.
Valkyrie

Odeslatod Blade v úte kvě 26, 2020 6:26 pm

Valkyrie píše:Muzes rozjet druhe kolo, tj. dalsi zakladni buff (EE je asi OK, dokud je online i SE, pak to zacne drhnout), nebo dalsi BD/SwS, pak mlaticka mobu.

Já s tím EE teda nevím. Z důležitých obrázků nám chybí haste, casting spd., mdef. Ani jedno EE tuším nemá. Fajn by bylo OL, které má být údajně na tomto chroniclu jedním z top charů. Navíc je univerzální, hodí se všude. Nevýhoda? Nemá haste, jestli jsem se nepřehlédnul. Což pro mojí dýku je dost sux..

Valkyrie píše:Bladovi nakonec vytekly nervy a sel to radsi mlatit mezi aggro moby.

Tohle jsou ovšem sprosté pomluvy. Dostal jsem ránu od charu s evidentně vyšším lvl. Asi se se mnou nechtěl přetahovat o moby. Valkýr byl v té chvíli bůhvíkde, takže jsem nemohl využít momentu překvapení a cikánské férovky, abych mu to vrátil. Proto jsem se za stoického klidu přesunul na druhou stranu cesty. Valkýr mě ovšem nevaroval (!), že tam jsou i agro :D
Blade

Odeslatod Valkyrie v úte kvě 26, 2020 6:41 pm

Blade píše:
Valkyrie píše:Muzes rozjet druhe kolo, tj. dalsi zakladni buff (EE je asi OK, dokud je online i SE, pak to zacne drhnout), nebo dalsi BD/SwS, pak mlaticka mobu.

Já s tím EE teda nevím. Z důležitých obrázků nám chybí haste, casting spd., mdef. Ani jedno EE tuším nemá. Fajn by bylo OL, které má být údajně na tomto chroniclu jedním z top charů. Navíc je univerzální, hodí se všude. Nevýhoda? Nemá haste, jestli jsem se nepřehlédnul. Což pro mojí dýku je dost sux..

Tak si das lahvovy haste (acumen). Jen ta mdef lahvova neni, to je fakt.

Blade píše:
Valkyrie píše:Bladovi nakonec vytekly nervy a sel to radsi mlatit mezi aggro moby.

Tohle jsou ovšem sprosté pomluvy. Dostal jsem ránu od charu s evidentně vyšším lvl. Asi se se mnou nechtěl přetahovat o moby. Valkýr byl v té chvíli bůhvíkde, takže jsem nemohl využít momentu překvapení a cikánské férovky, abych mu to vrátil. Proto jsem se za stoického klidu přesunul na druhou stranu cesty. Valkýr mě ovšem nevaroval (!), že tam jsou i agro :D
Valkyrie

Odeslatod Blade v úte kvě 26, 2020 8:18 pm

Valkyrie píše:Tak si das lahvovy haste (acumen). Jen ta mdef lahvova neni, to je fakt.

Flašky z obchodu jsou lvl 1, až v cata se dá koupit lvl 2. A to bylo drahé i na serverech s vyššími raty.
Blade

Odeslatod Faithe v úte kvě 26, 2020 10:40 pm

Doufám, že tam není nějaký level limit na exp ve skupině. Abych vás pak moc nemusela dohánět :3
I have two rules:
First, I am never wrong.
Second, If I am wrong.....
back to the first rule.

Obrázek
Faithe

Odeslatod Valkyrie v úte kvě 26, 2020 10:56 pm

Bez obav. Ja dal dnes jen 10% (ale zato jsem dropl SoP) a Blade neco huhlal o Altair of Dark Rites. Podle vseho tam nebyl vyzivny exp. Dion ovladneme az zitra.

Blade píše:
Valkyrie píše:Tak si das lahvovy haste (acumen). Jen ta mdef lahvova neni, to je fakt.

Flašky z obchodu jsou lvl 1, až v cata se dá koupit lvl 2. A to bylo drahé i na serverech s vyššími raty.

Chapu. Jinymi slovy receno, Safi ma rozjet tupou orku Galadriel.
Valkyrie

Předchozí

Zpět na Oznámení